دلایل لزوم داشتن شومیز سفید برای هر خانمی

دلایل لزوم داشتن شومیز سفید برای هر خانمی

دلایل لزوم داشتن شومیز سفید برای هر خانمی

هر خانمی حداقل یک مدل شومیز سفید در کمد لباس خود دارد. در این مقاله می خواهیم دلایل لزوم داشتن شومیز سفید برای هر خانمی را برای شما همراهان گرامی توضیح دهیم. یک شومیز سفید می‌تواند به راحتی با هر لباس دیگری هماهنگ شود و شما بدون صرف هزینه زیاد یک استایل شیک و بی نقص فراهم کنید. البته دانستن اینکه چه پیراهنی انتخاب کنید و چطور آن را با لباس‌های دیگر ترکیب کنید، بسیار مهم است. یک شومیز و بلوز ساده سفید همراه یک لباس قدیمی، جلوه‌ای تازه به آن می‌دهد. با خواندن این مقاله به لزوم داشتن یک شومیز سفید در کمدتان و بهترین ترکیب آن پی خواهید برد و برای خرید این قطعه کاربردی اقدام خواهید کرد.

شیک بودن همراه سادگی

برای داشتن استایل رسمی، یک شومیز سفید ساده همراه یک کت تک، بهترین انتخاب است.

این شومیز بهتر است کاملا فیت ‌تن باشد، یعنی نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ و نه خیلی کوتاه باشد. بهتر است از انواع گردنبند بلند مخصوص روی لباس برای جلوه بیشتر استفاده کنید. شومیز سفید یقه مردانه همراه یک کت یقه انگلیسی تک‌ دکمه با یقه باریک و بلند و یک کفش‌ عروسکی بهترین ترکیب را خواهد داشت. یقه باز کت برای جلوه بیشتر پیراهن، لازم است. کت‌هایی با یقه کوچک مناسب نیستند. همراه این ست از یک دامن میدی استفاده کنید. انتخاب دامن برای این ست بسیار مهم است، برای یک ظاهر نیمه‌رسمی، سراغ پارچه‌ طرح‌داربا رنگ هماهنگ با رنگ کت و برای داشتن ظاهر رسمی‌ از پارچه‌های ساده هم رنگ و هم‌ جنس کت استفاده کنید. از کیف‌های کوچک همرنگ با ست کت و دامن استفاده کنید.

ست اسپرت با پیراهن سفید

حالا قصد دارید با یک پیراهن سفید یک تیپ کاملا اسپرت را تجربه کنید.
برای ساختن یک ست اسپرت، می‌توانید از بلوزهای سفید یقه گرد استفاده کنید. بهتر است بلوز شما به اندازه یک مانتو بلند، گشاد و ساده باشد. همچنین تا زدن آستین‌ها تا زیر آرنج، ظاهر اسپرت فوق‌العاده‌ای به شما میبخشد. با استفاده از یک گردنبند بلند و پهن،کتانی ساده یا کانورس پارچه‌ای، کیف دوشی کوچک و یک شلوار کتان جیب‌دار ست اسپرت خود را تکمیل کنید.

دلایل لزوم داشتن شومیز سفید برای هر خانمی

ست کاملا سفید

در فصل گرم یا حتی زمستان، می‌توانید به یک ست کاملا سفید که مناسب مهمانی‌های این فصل است، فکر کنید.

باز هم باید یک شومیز ساسون‌دار انتخاب کنید.

شومیزی که کاملا فیت ‌تن باشد. می‌توانید از از خلاقیتتان استفاده کنید و از لایه‌های رنگی روی لباستان بدوزید تا از یکنواختی کامل درآید. و یک کمربند به همان رنگ به ست خود بیافزایید.

اینبار یک کیف بزرگ برای ست اسپرت خود انتخاب کنید تا رنگ آن بیشتر خود را نشان دهد.

از یک دامن کتان که به اندازه کافی خنک باشد، و یک کفش هم‌رنگ کیف و کمربند استفاده کنید.

One thought on “دلایل لزوم داشتن شومیز سفید برای هر خانمی

  1. سئو ارزان says:

    نه تنها این مطلب بلکه بقیه مطالبوبسایت‌ هم خیلی خوب بودند.
    تشکر میکنم به خاطر مطالب خوبتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *